Lexus UX izcēlās ar elegantu interjeru

12-авг, 23;01 work 1125
Japāņu krosovers Lexus UX saņēma greznu speciālo versiju pašmāju tirgum, kas iezīmējās ar skanīgo nosaukumu F Sport Style Blue. Papildus tam nesenā pagātnē SUV jau ir iezīmējies ar īpašu Elegant Black versiju, kas aktīvi izmanto tumšos toņus iekšējā un ārējā apdarē. Ar ko iepriecinās autobraucēju sporta modifikācija? Izdomāsim!
Pirmkārt, japāņiem tiks piedāvāta jaudīgāka dzinēju līnija. Vienlaikus zirgspēkus papildinās arī krosovera hibrīdversija, kas saņems lielāku griezes momentu papildu elektromotoru ar 109 ZS. un 202 ņūtonmetru griezes moments. Būs arī labs variators, kas atbalsta plug-in visu riteņu piedziņu.

Speciālās versijas ārpuse, kā jau gaidīts, ir ieguvusi neskaitāmus sporta elementus, kas tomēr nav īpaši uzkrītoši, bet, gluži pretēji, ir atbilstoši ierakstīti stingrajā un elegantajā stock modeļa dizainā. Auto saņēma sporta virsbūves komplektu, diskus, nelielu spoileri un pirmās klases optiku.
Salonā ir arī ar ko pārsteigt klientus. Priekšējā sēdekļu rinda ir tradicionāli veidota, taču smagas šuves un zili ieliktņi uzsver to sportisko raksturu. Tika mainīts arī digitālais informācijas panelis, stūre, multimediju sistēmas ekrāns un virkne citu sīkumu, līdz pat durvju furnitūrai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/