Lexus LF-Z Electrified pastāstīja par zīmola nākotni

30-июн, 11;18 work 177
Nesen Lexus mums pastāstīja par zīmola nākotni, prezentējot savu jauno konceptauto. Runa ir par Lexus LF-Z Electrified automobili, kam vajadzētu reprezentēt uzņēmuma elektrotransporta nākotni. Koncepcija parādījās, pateicoties īpašas Lexus zīmola eksperimentālās nodaļas centieniem, kas nodarbojas ar šiem jauninājumiem.
Mēs nekavējoties pastāstīsim par modeļa tehniskajiem parametriem, kurus pārstāv jaudīgs dzinējs, vai drīzāk elektromotoru pāris ar jaudu 544 zirgspēki un 700 ņūtonmetru griezes momentu. Arī zem pārsega, pareizāk sakot, mašīnas apakšā ir ielikts liels 90 kWh akumulators. kas nodrošina līdz 600 km. par uzlādi vienā WLTP ciklā.

Jums vajadzētu runāt arī par jaunuma izskatu, kas ir piepildīts ar gludām, bet tajā pašā laikā stingrām līnijām. Kopumā eksterjers, kā arī interjers tiek pasniegts minimālisma stilā, kas šobrīd ir ļoti populārs.
Protams, šī koncepcija nenonāks masveida ražošanā, jo tā tika radīta tikai, lai demonstrētu Lexus zīmola eksperimentālās nodaļas tehniskās iespējas. Tomēr daudzas sastāvdaļas un veiksmīgus risinājumus, kā arī dizainu var iesūknēt zīmola turpmākajos ražošanas modeļos, kas parādīsies aptuveni 2025. gadā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/