Lexus RC visaptveroši atjaunināts Eiropā

28-июн, 21;39 work 1114
Viens no Lexus flagmaņiem ir vispusīgi atjaunināts Eiropas tirgum. Mēs runājam par automašīnu Lexus RC, kas saņēma īpašu Sport Black līnijas versiju. Šim auto ir uzlādēta spēka agregātu līnija, uzlaboti riteņu dati, kā arī interesants interjers. Šajā rakstā mēs runāsim par to, kādus jauninājumus Lexus jums ir sagatavojis.
Sākumā iesim cauri dzinēju līnijai, kuru pārstāv ļoti interesanti eksemplāri. Piemēram, V6 dzinējs ar 264 zirgspēkiem, kas strādā ar parasto CVT un ļoti labi parāda sevi paātrinājuma dinamikā. Ir arī uzlabots rc350 F motors, kuram jau ir 318 ZS. un tam ir iespēja pārraidīt griezes momentu uz abām automašīnas asīm.

Kas attiecas uz Lexus RC izskatu, tas ir diezgan ievērojams. Automašīna ir nokrāsota raksturīgā melnā tonī, pateicoties kam īpašā versija faktiski ieguva savu nosaukumu. Izcelties var arī 19 collu riteņi, kuriem ir jauka apmale tādā pašā melnā krāsā. Starp citu, viņi arī uzkrāsoja stilīgu sporta virsbūves komplektu, kas rada automobilim unikālu tēlu.
Jauninājumi ir arī modeļa interjerā, kuram ir jauns LED fona apgaismojums paneļam, kā arī eleganta stūre ar funkciju taustiņiem. Turklāt maiņu piedzīvojuši sedana sēdekļi, kas tika pārklāti ar jaunu audumu, turklāt nodrošināti arī ar stilīgu aizkavi. Elektronikas ziņā auto saņēma 3 zonu klimata kontroli, kā arī vairākus jaunus ērtus vadītāja palīgus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/