Testa brauciena hibrīds Lexus GS 450h

31-май, 22;29 work 1137
Lexus GS 450h ir lielisks Japānā ražots hibrīda sedans, kas masveidā nonāca pirms pāris gadiem. Jaunums turpina savu priekšgājēju tradīcijas, nodrošinot autovadītājiem komforta ziņā pirmšķirīgu interjeru, kā arī stingru un precīzu eksterjeru. Nākamais - testa brauciens ar šo brīnišķīgo auto, kas mums personīgi ļoti patika!
Zem Lexus GS 450h motora pārsega atrodas hibrīda spēkstacija, ko pārstāv izcils aspirējams V6, kā arī viens elektromotors, kas piedzen arī automašīnas priekšējo asi. Tādējādi šeit nav pilnpiedziņas, kas neliedz modelim būt izcilām braukšanas īpašībām.

Automašīnas interjers veidots pēc labākajām Lexus premium segmenta tradīcijām. Šeit ir pirmklasīgi ādas sēdekļi, jaudīga multimediju sistēma, uzlabota klimata kontrole, visu sēdekļu un logu apsilde, kā arī citas tikpat brīnišķīgas iespējas, bez kurām nav iespējams iedomāties kvalitatīvu modernu sedanu.
Visbeidzot, Lexus GS 450h vadībā tas jūtas kā stabils piecinieks. Mīkstā piekare, apvienojumā ar atsaucīgu stūri un nevainojamu transmisijas darbu, rada patiešām dārga un pārdomāta auto sajūtu. Kopumā - ļoti ieteicams!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/