Koncepcijas Lexus HX kamanas prezentētas sabiedrībai

20-май, 22;28 work 1124
Nesen Lexus iepazīstināja ar vēl vienu kuriozu konceptu, kas ir hibrīda izstādes auto. Automašīnai ir vairākas interesantas tehniskās īpašības, kā arī ārkārtīgi neparasts, pat pēc mūsdienu standartiem, dizains. Kopumā mēs nolēmām veikt nelielu Lexus HX kamanu apskatu, un tas ir šī jaunā produkta nosaukums.
Modeļa pamatā ir jaunākā hibrīdsistēma, kas sastāv no ekonomiska benzīna dzinēja un elektromotoru pāra. Tā kopējā atdeve ir iespaidīga 420 ZS. un 600 ņūtonmetru griezes momentu. Tajā pašā laikā ir pieejama autopilota funkcija, kas automātiski kontrolē visas sistēmas darbību un spēj orientēties reālos satiksmes apstākļos.

Vēlos uzslavēt arī moderno auto virsbūvi, kas pilnībā izgatavota no oglekļa šķiedras. Pati virsbūve tika pārbaudīta vēja tunelī, kā rezultātā inženieriem izdevās izveidot ne tikai jauku projektu dizaina ziņā, bet arī ļoti funkcionālu virsbūvi.
Lexus HX Sleigh koncepts līdz šim ir izgatavots vienā eksemplārā. Auto priecēs dažādu izstāžu un autotirgotāju apmeklētāju acis. Visticamāk, šis modelis neiekļūs sērijā, taču tas var kalpot par pamatu jauniem daudzsološiem Lexus automobiļiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/