Eiropā ir atvērta uzlabotā Lexus ES priekšpasūtīšana

13-май, 22;27 work 1140
Atjauninātais Lexus ES sedans kļuvis pieejams priekšpasūtīšanai daudzās Eiropas valstīs. Pārveidotā automašīnas versija ienesīs ne tikai ārējas izmaiņas, bet arī nodrošinās pircējus ar vairākiem jauniem dzinējiem un pāris papildu komforta iespējām. Kopumā iesim secībā un pakavēsimies pie katra jauninājuma sīkāk.
Sākumā apskatīsim benzīna dzinēju līniju, kas ieguvusi jaunus spēka agregātus. Mēs runājam par diezgan labu atmosfēras dzinēju ar 150 ZS. un 192 ņūtonmetru griezes moments, kas darbojas ar vietējo CVT. Jaudīgāka versija ar 200 ZS un 243 n * m. jau sadarbojas ar astoņu pakāpju automātu. Beidzot jaudīgākais V6 dzinējs ar 249 ZS. un 356 n * m. pieejams F Sport un Luxury aprīkojuma līmeņos.

Starp jauninājumiem salonā ir uzlabota klimata kontrole ar iebūvētu gaisa jonizatoru, daudzfunkcionāla stūre ar ziedlapiņām, sēdekļu regulēšana, apsilde un jostasvietas atbalsts vadītājam un priekšējam pasažierim. Izskats ieguvis stingrākas aprises, radiatora režģi, plus LED priekšējie lukturi.
Kopumā viss izskatās pēc iespējas labi un nostrādāts. Galu galā Lexus puiši zina, kā atjaunināt savas automašīnas ar kvalitāti un iepriecināt lojālos klientus ar lieliskām iespējām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/