Otrās paaudzes Lexus NX tiks izlaists trīs aprīkojuma līmeņos

14-апр, 22;26 work 1127
Lexus NX otrās paaudzes gatavojas nonākt pārdošanā ASV un Eiropā. Automašīna izrādījās lieliska daudzu Rietumu valstu tirgū, tāpēc Japānas koncerna vadība nolēma neskopot ar atjauninājumiem un izlaida trīs jaunas konfigurācijas, no kurām pircēji varēja izvēlēties uzreiz. Turklāt tie atšķiras ne tikai ar kosmētiskām un papildu funkcijām, bet arī pēc dzinējiem.
Ja pirmā konfigurācija pārmantos iepriekšējo dzinēju līniju, tad pārējiem diviem būs pieejami tādi dzinēji kā atmosfēriskais 2,5 ar 199 ZS. un 243 ņūtonmetru griezes momentu, kā arī turbokompresoru 2,4 ar 279 ZS. un 430 N*m. uz klāja. Tie darbojas ar astoņu pakāpju automātiku, kā arī atbalsta visu riteņu piedziņu.

Tagad parunāsim par iespējām, tostarp inteliģentu salona piekļuves sistēmu ar īpašām Lexus E-Latch elektroniskajām slēdzenēm, divu zonu klimata kontroli, dzinēja iedarbināšanu no pogas, uzlabotu multimediju sistēmu, kas atbalsta bezvadu viedtālruņa savienojumu un daudz, daudz vairāk.
Tādējādi jaunā sedana paaudze ir ievērojami uzlabojusi iepriekšējās versijas komfortu un kvalitāti. Mēs esam pārliecināti, ka šī automašīna turpinās demonstrēt izcilus pārdošanas apjomus, un galu galā tas tiks pārdots ļoti plašā tirāžā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/