Lexus LX iznāca ar benzīna turbo sešinieku

06-янв, 14;48 work 1550
Sērijā beidzot ir ienācis Lexus LX SUV, kas tika samontēts Toyota Land Cruiser 300 tēlā uz TNGA GA-F platformas. Modelis izrādījās diezgan labs, ņemot vērā tā uzlabotos tehniskos datus salīdzinājumā ar tā priekšteci. Arī automašīnas dizains mūs nepievīla, tomēr iesim kārtībā un parunāsim par SUV sīkāk.
Zem šī iespaidīgā krosovera pārsega atrodas diezgan jaudīgs V6 dzinējs ar 415 ZS. un 650 ņūtonmetru griezes moments. Tomēr šis nav vienīgais barošanas bloks, ko var iegādāties. Ir arī turbo dīzeļdzinējs ar 300 ZS. un 700 ņūtonmetru griezes moments, kas tiek piegādāts ar mehāniskās transmisijas tipu un ir uzstādīts daudzām Toyota automašīnām.

Arī modelis no Land Cruiser atšķiras ar elegantākiem ārējiem datiem. Runa ir par gariem un precīziem virsbūves izmēriem, pārdomātu aerodinamiku un papildus aksesuāriem, kas, starp citu, dod visnozīmīgāko ieguldījumu auto izskatā.
Atšķirības ir arī modeļu konfigurācijās, ko galvenokārt raksturo salona apdare un pieejamo papildu iespēju skaits. Automašīnas augšējā konfigurācijā ir adaptīvās zonas klimata kontrole, multimediju sistēma un ļoti ērti elektriski regulējami sēdekļi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/