Lexus NX 250 un NX 350 nonāks ASV

21-янв, 14;47 work 1200
ASV parādīsies divi jauni NX sērijas modeļi. Runa ir par kompaktajiem krosoveriem Lexus NX 250 un NX 350, kas pēc šīs markas standartiem pieder vidējam budžeta segmentam. Par to, kādi tehniskie parametri un iespējas uzņēmīgie japāņi vilinās pircējus, mēs jums pastāstīsim tālāk tekstā.
Abi modeļi tirgū tiek piegādāti tikai ar benzīna dzinējiem. NX 250 gadījumā runa ir par atmosfērisko dzinēju ar 199 ZS. un 243 ņūtonmetri griezes momentu, savukārt NX 350 modelim jau ir 279 ZS. un 430 ņūtoni uz kuģa. Tajā pašā laikā pat automašīnas pamata konfigurācijās ir pieejama visu riteņu piedziņa un astoņu pakāpju automātiskā pārnesumkārba.

Runājot par apdares līmeņiem, kas atšķiras tikai ar apdares līmeni un pieejamo komforta iespēju skaitu. Lexus, kā vienmēr, uzskatīja, ka vairāk ir labāk, tāpēc pircējiem sagatavoja pat piecas dažādas automašīnu iegādes iespējas, kuras ir pārāk garas, lai uzskaitītu.
Teiksim tā, ka vismodernākajā versijā pircēji var paļauties uz jaunākās paaudzes multimediju sistēmu, apsildāmiem un automātiski regulējamiem sēdekļiem, digitālo instrumentu paneli, dažādiem vadītāja palīgiem un vairākiem braukšanas režīmiem, kas šeit pievienoti ne par ko liecina. Kopumā tas ir viss, kas jums nepieciešams!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/