Lexus LC Black Inspiration parādīs labāko aprīkojumu

09-фев, 14;46 work 1200
Lexus LC Black Inspiration ir jauns Lexus benzīna sedans, kas nesen nonācis Rietumu valstīs. Šajā sakarā gandrīz katrs specializētais Eiropas izdevums ir sagatavojis automašīnas apskatu ar priekšrocību un trūkumu sarakstu. Mēs nolēmām pievienoties šai tendencei un pastāstīt saviem lasītājiem par šo modeli.
Faktiski Lexus LC ir klasisks premium klases sedans, pareizāk sakot, tā īpašā versija, ko raksturo ērtāks salons un jaudīgs dzinējs. Ja paskatās zem motora pārsega, jūs viegli atradīsit patentētu 5 litru V8 dzinēju, kas ražo ļoti labus 464 ZS. un 530 ņūtonmetru griezes moments. Tomēr ir arī hibrīda versija ar instalāciju no LC 500h.

Tagad pāriesim uz salonu, kur mūs sagaida izcila audio sistēma ar 13 skaļruņiem, kas izkaisīti pa visu mašīnas perimetru. Arī dažādi sēdekļi ar elektrisko regulēšanas veidu visos virzienos. Jauns instrumentu panelis, stūre, head-up displejs un jauna multivides sistēma ir iekļautas kā jaunas iespējas.
Kopumā šī īpašā versija lieliski izskatās uz bāzes modeļa fona, kuram ir daudz pieticīgāks aprīkojums. Tiesa, Black Inspiration izmaksas par 25 procentiem pārsniedz akciju versijas cenu, ko ražotājs lūdz pārmaksāt par komforta līmeni.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/