Lexus ROV Concept - Ūdeņraža visurgājējs

16-фев, 14;45 work 1502
Lexus zīmols reti lutina savus fanus ar neparastiem eksperimentiem un projektiem. Tajā pašā laikā šis japāņu autoražotājs ir viens no pirmajiem, kas ievieš tehnoloģijas, kas tiek izmantotas premium klases sedanos un krosoveros. Jo interesantāk būs paskatīties uz mūsu šodienas viesi, kas ir Lexus ūdeņraža kvadracikls.
Lexus ROV Concept, un tas ir šī modeļa nosaukums, lielā mērā ir balstīts uz Toyota GR Yaris sedana izstrādi, kas tiek ražots nelielos daudzumos jau vairākus gadus un ir pat arvien pieprasītāks. Kvadraciklam būs ūdeņraža degvielas šūnu spēka agregāts, kas spēj nodrošināt līdz 120 ZS. jauda.

Tāpat modelim būs augstspiediena oglekļa šķiedras tvertne sašķidrinātā ūdeņraža uzglabāšanai. Ar vienu šīs tvertnes uzpildīšanu vajadzētu pietikt 280 kilometriem, ar ko var lepoties ne katrs tirgū esošais elektroauto. Turklāt modelim ir visu riteņu piedziņa, kas nozīmē, ka tas ir paredzēts braukšanai bezceļa apstākļos.
ATV dizains veidots pēc labākajām mūsdienu minimālisma tradīcijām un kopumā ir acij tīkams. Modeļa maksimālais ātrums būs 120 kilometri stundā, tāpēc kopumā tas ir vairāk nekā konkurētspējīgs savā klasē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/