Lexus LF-30 konceptauto parādīja elektrisko transportlīdzekļu nākotni

29-апр, 23;48 admin 11 283

Unikāls Lexus konceptauto nesen tika demonstrēts episkajā Losandželosas auto izstādē, kur tā lepojās ar pārsteidzošu tehnoloģiju tieši no nākotnes. Sabiedrība atzinīgi novērtēja Lexus inženieru novatorisko pieeju, un auto prese izmantoja iespēju, lai savās atsauksmēs vēlreiz uzslavētu Japānas gigantu.

Mēs runājam par Lexus LF-30 elektrificēto modeli, kas aicina skatītājus ieskatīties 2030. gadā, tas ir, elektrisko transportlīdzekļu nākotnē. Par nākotni var spriest pēc automašīnas izskata, kas ir ļoti futūristisks. Ārpusē tika izmantoti daudzi rūdīta stikla elementi, kas reti sastopami pat ultramodernos modeļos.


Pārsteidz arī salons, kurā tiek izmantotas hologrāfiskās un paplašinātās realitātes tehnoloģijas. Automašīnu var viegli vadīt, izmantojot žestus un spīdumu, un pašai automašīnai ir iebūvēts uzlabots autopilots, kas vispār var pārvietot transportlīdzekli bez cilvēka iejaukšanās.

Četri jaudīgi motori ir paslēpti zem modeļa pārsega, kuru kopējā jauda ir 544 ZS. Tos visus darbina 110 kWh ietilpīga baterija, kas spēj nodrošināt līdz 500 kilometriem WLTP cikla. Protams, nākotnes automašīnām vajadzētu būt ar iespaidīgākiem tehniskajiem rādītājiem, taču tehnoloģija vēl nav tik tālu aizgājusi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/