Interesanti tehniski jauninājumi Lexus LS

01-апр, 20;11 admin 11 139

Lexus vienmēr ir bijis slavens ar savu novatorisko un novatorisko pieeju transportlīdzekļu projektēšanā. Vienā laikā viņi veica daudzus jauninājumus aktīvās drošības, klimata kontroles, optikas un citu automašīnu elementu un iespēju jomā, kas drīz kļuva par standartu visai nozarei.

Tomēr Lexus inženieri nedomā apstāties un turpināt izgudrot jaunas iespaidīgas tehnoloģijas. Piemēram, Lexus LS, viens no Japānas ražotāja flagmaņiem, lepojas ar skenējošiem lukturiem un modernu autopilotu.


Tie ir BladeScan AHS lukturi, kuriem ir iebūvēti skenēšanas sensori šķēršļu un gājēju noteikšanai. Tādējādi automašīna burtiski saņems acis, ar kurām tā varēs redzēt satiksmes situāciju un palīdzēt vadītājam.

Tomēr ar redzi vien nepietiek. Jums ir nepieciešamas arī smadzenes, kas var apstrādāt saņemto informāciju un pieņemt lēmumus. Tas būs jauns uzlabots autopilots, ko prezentēs Lexus Teammate sistēma. Šis komplekss ļaus izmantot mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanos, kā arī aktīvi izmantos mākoņpakalpojumus, lai sazinātos ar kopējo Lexus ekosistēmu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/