Lexus LC 500 kabriolets ieguva 2 miljonus ASV dolāru

30-мар, 20;10 admin 11 260

Interesantas ziņas nonāca pie mums no ASV, kur nesen ir beigusies vēl viena dārgu un ekskluzīvu automašīnu izsole. Bareta-Džeksona pasākums kārtējo reizi pārsteidza ar rekordlielu summu, ko iztērēja luksusa automašīnu kolekcionāri un cienītāji. Šoreiz viņi iztērēja vairāk nekā 140 miljonus dolāru savam dārgajam hobijam.

Tomēr mūs interesē unikālā Lexus LC 500 Inspiration sērija, kas tika nopirkta par 2 miljoniem ASV dolāru. Automašīna ir ievērojama ar savu unikālo kabrioletu un ir unikāla. Fakts ir tāds, ka šis ir pirmais Lexus kabriolets, kas tika importēts Amerikas Savienotajās Valstīs.


Pats automobilis ir ar patīkamu Liquid Platinum nokrāsu, kā arī stilīgu dizainu, kas atgādina jaunās un vidējās klases sporta automašīnas. Turklāt modelis lepojas ar jaudīgu spēkstaciju, kuras jauda pārsniedz 450 ZS. Protams, neviens negrasās vadīt šo automašīnu.

Jaunais automašīnas īpašnieks Kens Stīvensons nopirka šo partiju, lai papildinātu savu kolekciju. Tās izmērs ir iespaidīgs, jo tajā ir vairāk nekā 200 dažādu modeļu, kas vienlaikus maksā daudz naudas, un šodien tiem ir ievērojama vērtība, kas salīdzināma ar visu bagātību!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/