Sedans Lexus ES 250 saņēma pilnpiedziņu

16-мар, 20;09 admin 11 227

Pirmo reizi Lexus ES 250 vēsturē šis sedans ir ieguvis pastāvīgu pilnpiedziņu. Versija būs pieejama ASV un Eiropas tirgos, kur šis modelis ir īsts bestsellers un kuru ļoti mīl zīmola fani. Turklāt pakete tiks paplašināta ar vairākām citām ievērojamām funkcijām.

Automašīna saņems jaunu astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu Aisin, kas spēs pārraidīt griezes momentu uz abām modeļa asīm. Turklāt būs pieejams jauns benzīna dzinējs, kas automašīnas hibrīdajā versijā ir savienots ar diviem elektromotoriem. Mēs runājam par dabiski iesūknējamu barošanas bloku A25A-FXS, kura jauda ir 206 ZS.


Turklāt būs īpaša versija ES 350 Black Line Special Edition, kas būtiski maina modeļa izskatu, padarot to nedaudz sportiskāku. Pircēji gaida stilīgu virsbūves komplektu, jaunus vieglmetāla diskus, spoileri, pārveidotu radiatora grilu, kā arī citas formas lukturus.

Kopumā jauninājumu saraksts ir diezgan interesants. Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc ES sērijas modeļiem ir diezgan augsts, mēs esam vairāk nekā pārliecināti, ka jaunie izstrādājumi būs ļoti populāri. Lai kā arī būtu, un Lexus tirgotāji jau ir uzsākuši reklāmas kampaņu un sāk vākt priekšpasūtījumus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/