Lexus plāno samazināt modeļu skaitu Eiropā

02-мар, 20;08 admin 11 411

Lexus domā par savu transportlīdzekļu klāsta samazināšanu un reorganizāciju Eiropas tirgū. Jaunais Lexus IS tiks pārdots mājās Japānā, Austrālijā, Dienvidamerikā un dažās Āzijas valstīs, tostarp Tuvajos Austrumos. Bet eiropieši un amerikāņi būs gatavi kaut kam citam.

Tas ir saistīts ar zemo pieprasījuma līmeni, kuru izmantoja minētā modeļa priekštecis. 2019. gadā, pat pirms pandēmijas un smagajiem ekonomikas satricinājumiem, pēdējās paaudzes Lexus IS Eiropā pārdeva 3581 automašīnu, kas ir diezgan pieticīgs rādītājs. Uz šī fona Lexus nolēma pievērsties populārākiem modeļiem eiropiešiem.


Zinot lielo Eiropas un Amerikas auditorijas kāri pēc videi draudzīga transporta, japāņi ir sagatavojuši jaunu hibrīda RC kupeju, kuras spēkstacija ražo iespaidīgus 478 ZS jaudu. Turklāt hečbeka CT200h vietā viņi tagad izlaidīs kompakto krosoveru UX, kas izrādījās daudzsološāks un modernāks variants.

Kopumā sastāva pārstrukturēšanai nevajadzētu ietekmēt pašu automašīnu kvalitāti un iespējas, tāpēc nav ko uztraukties. Tomēr, ja jūs vēlaties iegādāties noteiktu modeli no Lexus, jums vajadzētu uzzināt, vai tas ir sagriezts.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/