Lexus RC Emotional Ash parādīsies tikai Japānā

02-мар, 20;08 admin 11 211

Neskatoties uz to, ka Lexus automašīnu zīmols sākotnēji tika iecerēts kā eksporta zīmols, kas paredzēts premium klases automašīnu eksportēšanai uz Rietumu valstīm, daži no modeļiem joprojām tiek ražoti tikai vietējam tirgum. Piemēram, Lexus RC Emotional Ash īpašā versija parādīsies tikai Japānā.

Automašīna tika prezentēta auto izstādē, kas pagājušajā gadā notika Tokijā, un tagad modelis ir sasniedzis masveida ražošanu. Tomēr modeļa sērija būs ierobežota tikai līdz 70 eksemplāriem, jo pati automašīna ir ekskluzīva sacīkšu automašīna, kas piedalījās reālās sacīkstēs.


Zem modeļa pārsega atrodas jaudīgs V8 motors ar neaizstājamu turbokompresoru un diviem kompresoriem. Šis "monstrs" spēj izspiest no degvielas maisījuma līdz 477 ZS. un ir savienots pārī ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Protams, modelis atšķiras no standarta Lexus RC ar modificētu balstiekārtu, pastiprinātām bremzēm un dizainu.

Starp citu, dizains šeit ir uzsvērti sportisks un ļoti stilīgs. Iekšpusē lietotājus sagaida ādas sēdekļi, sporta stūre, jauni pedāļi, ventilācijas atveres un citi sīkumi. Kopumā īpašā versija vēlreiz pārsteidz iztēli ar kvalitātes līmeni, kādu Lexus inženieri ievieto savās automašīnās.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/