Mazgātāja dēļ Lexus LX 570 un Toyota LC 200 atsauca

02-мар, 20;07 admin 11 148

Parasti automašīnu atsaukšana ir saistīta ar nopietnu darbības traucējumu, kas apdraud ceļu satiksmes vai negadījumu draudus. Šoreiz tas pats notika ar Lexus LX 570 un Toyota LC 200 modeļiem, kuri tiek atsaukti, jo ir bojāta mazgāšanas sprausla.

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka šī problēma nav tik nopietna, tomēr, kā paskaidroja Lexus servisa centra darbinieki, situācija ir pavisam cita. Tas viss ir par blīvējuma gumiju, kurai vajadzētu turēt sildelementu sprauslu ķēdes iekšpusē.


Šis blīvējums, diemžēl, tika izgatavots, pārkāpjot tehnoloģiju, kas savukārt var izraisīt plaisas pašā sildītājā. Tas draud ar pārkaršanu, mitruma iekļūšanu elektroinstalācijā un galu galā ar automašīnas aizdegšanās iespēju. Lai tas nenotiktu, detaļa ir jāaizstāj ar kvalitatīvu.

Kopumā tiks atsaukti aptuveni 90 tūkstoši Lexus automašīnu un apmēram 150 tūkstoši Toyota Toyota automašīnu, kas bija aprīkoti ar tādu pašu gumijas blīvējumu. Jūsu automašīnas klātbūtni bojātu transportlīdzekļu partijā var pārbaudīt oficiālajā tīmekļa vietnē vai lietojumprogrammā, vienkārši ievadot automašīnas VIN numuru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/