Lexus ES saņēma Lexus Connected Services komplektu

02-мар, 20;06 admin 11 649

Lexus ir sācis pilna apjoma jaunās programmatūras pakotnes ieviešanu. Mēs runājam par Lexus Connected Services, kas ļauj izmantot parasto viedtālruni, lai kontrolētu vairākas automašīnas funkcijas. Lai sistēma darbotos, tai ir nepieciešams mašīnas atbalsts, kā arī oficiāla lietojumprogramma.

Pirmais modelis, kas atbalsta Lexus Connected Services, būs Lexus ES. Tās īpašnieki varēs izmantot jaunā pakalpojuma priekšrocības, vienkārši lejupielādējot lietojumprogrammu no AppStore vai Google Play. Pati lietotni sauc par Lexus Link, un tajā ir vairākas ievērojamas funkcijas.


Piemēram, autovadītājs varēs tiešsaistē izsekot sava transportlīdzekļa atrašanās vietai, analizēt savu braukšanas stilu, kas balstīts uz apkopoto statistiku, uzzināt par līnijām, kas pagājušas kopš pēdējās tehniskās apkopes, un norunāt pierakstu servisa centrā.

Elektriskajiem transportlīdzekļiem būs iespējams uzzināt par akumulatora stāvokli un uzlādes līmeni. Turklāt lietojumprogramma varēs savākt informāciju no trieciena sensoriem, kas ar precīzu laika reģistrēšanu fiksēs visus automašīnas bojājumus apsargātā autostāvvietā. Kopumā lietotne ļaus jums vēl labāk kontrolēt savu Lexus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/