Pārskats par Lexus kupejas modeļiem

28-фев, 18;24 admin 11 708

Augstākās klases zīmols Lexus vienkārši nevarēja ignorēt tādu virsbūvi kā kupeja, un modeļu klāstā ir vairākas interesantas automašīnas, par kurām mēs vēlamies runāt šajā rakstā. Katrs no šiem transportlīdzekļiem ir patiess inženiertehniskais darbs un pilnībā atbilst Lexus zīmola augstajai reputācijai.

Pirmā automašīna mūsu pārskatā ir kompakta kupeja Lexus RC, kas tiek ražota kopš 2014. gada. Modelim ir spilgts un neaizmirstams dizains ar uzlabotu aerodinamiku, kā arī ļoti jaudīgu motoru līnija, kuras jauda sākas no 250 ZS.


Modeļa tehniskie parametri ļauj radīt labu dinamiku pat sacīkšu trases ietvaros, un RC F GT3 un Lexus RC F GT500 īpašās versijas oficiāli piedalījās sacīkšu sacīkstēs Eiropā.


Nākamā kupeja ir Lexus SC, kas paļāvās uz salona komfortu un papildu iespējām. Šīs automašīnas vadītājs nonāk reālā paradīzē, kur visas vadības ierīces un salona detaļas ir pārdomātas līdz sīkākajām detaļām.

Visbeidzot, ir vērts pieminēt luksusa Lexus LFA, kas tika izlaists 500 automašīnu izdevumā. Šis modelis apvieno nepārspējamu komfortu un ātrgaitas dinamiku, un dārgu automašīnu kolekcionāri to ļoti novērtē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/