Lexus RX modeļa vēsture

28-фев, 18;22 admin 11 212

Lexus RX ir augstākās klases kompakts krosovers, kas ir viens no Lexus zīmola flagmaņiem un ar pārliecību tiek pārdots daudzās pasaules valstīs. Modelim ir ļoti ilga vēsture, kuras laikā automašīnai izdevās nomainīt vairākas paaudzes un būtiski uzlabot tehnisko izteiksmi.

Pirmā paaudze tika parādīta 1997. gadā izstādē Čikāgā, un gadu vēlāk automašīna tika pārdota visās oficiālajās Lexus pārstāvniecībās ASV un Eiropā. Modelis bija aprīkots ar jaudīgu V6 motoru ar 220 ZS jaudu. un tam bija diezgan ērts interjers, kas bija īsts atklājums tā laika apvidus automašīnām.


Otrā paaudze tika prezentēta jau 2003. gadā. Automašīna ir ieguvusi modernāku izskatu, jaunu dzinēju līniju, kā arī daudz papildu iespēju. Pārvietošanās atjauninātajā Lexus RX ir kļuvusi vēl ērtāka, un uzticama un kvalitatīva auto slava ir palikusi pie krosovera.

Trešā paaudze aizsākās 2008. gadā, tieši pasaules finanšu krīzes laikā. Protams, tas veicināja modeļa pārdošanas līmeni, kas turklāt nevarēja lepoties ar ievērojamu jauninājumu sarakstu. Bet šķiet, ka 2015. gada pēdējā, ceturtā paaudze ir atgriezusi Lexus RX sērijas popularitāti iepriekšējā līmenī!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/