Lexus kompakto automašīnu apskats

28-фев, 18;22 admin 11 241

Lexus specializējas premium klases tirgū, kas netraucē ražot kompaktus automobiļus pilsētas apstākļiem. Tālāk mēs aplūkosim trīs Lexus kompakto automašīnu saimes un runāsim par to tehniskajām īpašībām un niansēm.

Pirmkārt, apsveriet IS ģimeni, kas bija pirms diviem pārējiem. Pirmās paaudzes Lexus IS parādījās 1998. gadā un piedāvāja klientiem vairākus aprīkojuma līmeņus ar ļoti jaudīgu motoru komplektu. Jo īpaši vājākā spēkstacija ražoja 160 ZS, un augstākās klases dzinējs varēja attīstīt visus 250 ZS.


Trešā paaudze parādījās 2006. gadā, bet trešā - 2013. gadā. Mainoties paaudzēm, Lexus IS saņēma modernāku izskatu, nevainojamu tehnisko pildījumu un uzlabotu iespēju komplektu.


Lexus CT modelis pieder otrajai saimei un ir četru durvju kompakts hečbeks, kas pieejams masu auditorijai. Automašīna ir aprīkota ar ekonomisku 99 Zs motoru. un ļoti pieticīga salona apdare.

Visbeidzot, Lexus HS ir augstākās klases mazās klases pārstāvis. Četru durvju sedans var lepoties ar daudzām modernām iespējām un jaudīgu dzinēju klāstu. Automašīna tiek ražota no 2009. gada līdz mūsdienām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/