Lexus zīmola vēsture

21-окт, 18;21 admin 11 222

Lexus preču zīmes vēsture aizsākās 1983. gadā. Tieši tad Japānas uzņēmuma Toyota Motors ģenerāldirektors Eidži Toyoda pastāstīja saviem darbiniekiem par savu globālo ideju - radīt labāko automašīnu pasaulē! Protams, tas bija skaļš un augstprātīgs paziņojums, taču Toyota Motors ar to tika galā diezgan labi.

Pasaules labākās automašīnas projekts saņēma tā koda nosaukumu - F1 (flagmanis viens). Vēlāk šī projekta izstrāde veidos pamatu pirmajam Lexus LS 400 modelim, kas kļūs par visu gaidāmo automašīnu, kas ražotas ar šo zīmolu, priekšgājēju.


Jau 1985. gadā Toyota Motors nolēma, ka Lexus zīmols ir jāizplata rietumu valstīs. Šajā periodā sākās sagatavošanās darbi un plaša mēroga plāna izstrāde Japānas autobūves paplašināšanai uz Eiropas un Amerikas valstīm.

Šis plāns sāka īstenoties deviņdesmito gadu sākumā, un līdz desmitgades beigām gandrīz visi Rietumu pasaules autovadītāji zināja par Lexus automašīnām. Šie panākumi lielā mērā ir pateicoties kompetentai uzņēmuma vadībai un mārketingam. Tomēr zīmola kā pasaules zīmola veidošanā nozīmīgu lomu spēlēja pašu Lexus automašīnu kvalitāte!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/