Pamatinformācija par Lexus zīmolu

06-янв, 18;19 admin 11 420

Lexus preču zīme pieder japāņu firmai Toyota Motors un tika izveidota īpaši augstākās klases automašīnu ražošanai. Šī preču zīme autovadītāju apziņā ir veiksmīgi nostiprinājusies kā kvalitatīvs un uzticams luksusa automašīnu piegādātājs, kas tiek pārdots 90 pasaules valstīs.

Tikai Krievijā Lexus zīmolam ir 50 oficiāli izplatītāji, un to kopējais skaits visā pasaulē tiek lēsts simtiem uzņēmumu. Tirdzniecības vietās jūs varat izvēlēties pilnu automašīnu komplektu, kā arī pa daļām iegādāties jaunāko paaudžu sedans un krosoverus. Par papildu samaksu klienti var izvēlēties papildu opciju komplektus, lai padarītu viņu transportlīdzekļus vēl ērtākus.


Lexus diezgan veiksmīgi konkurē ar saviem galvenajiem pretiniekiem - BMW, Mercedes-Benz un Audi, kas ražo arī augstākās klases modeļus. Lexus automašīnām ir vairākkārt piešķirti goda apbalvojumi un tituli, kas ieņem balvas un augstākās pozīcijas braukšanas simpātiju topos.

Oficiālajiem uzņēmuma dīleriem ir savs reitings, kas klientu konkurences procesā palielina konkurences efektu. Turklāt darbinieki iziet obligātu apmācību, kas ļauj paaugstināt kvalifikāciju.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/