Lexus RX 350L krosovera testa brauciens

28-фев, 18;09 admin 11 423

Grezns krosovera apvidus automobilis Lexus RX 350L universāla aizmugurē saglabā savu zīmolu un ir lieliska augstākās klases automašīna, kuru noteikti vēlaties iegādāties. Nē, ja nopietni, šim krosoveram ir satriecošs dizains, lielisks tehniskais aprīkojums un daudzas jaukas papildu iespējas.

Sāksim ar spēkstaciju, kuru šajā modelī pārstāv benzīna dzinējs ar turbokompresoru ar 294 ZS. Jā, šī jauda ir vairāk nekā pietiekama, lai pārvarētu būtiskus šķēršļus bezceļa režīmā, kas, starp citu, šeit nav tik slikti. Dzinēju darbina automātiskā astoņu pakāpju pārnesumkārba.


Attiecībā uz krosovera izskatu tas ir pelnījis īpašu uzslavu. Dizains veidots pēc labākajām austrumu tradīcijām un izceļas ar gludām formām un graciozām proporcijām. To pašu var teikt par salona apdari, kas ir pieblīvēta ar jaunāko elektroniku un rada patīkamāko pieredzi.

Starp citu, no iespējām ir adaptīvā klimata kontrole, vairāki braukšanas režīmi, kas aktivizēti no multimediju sistēmas, apsilda visus sēdekļus un logus un daudz, daudz ko citu. Dinamikā auto ir diezgan atsaucīgs un veikls, bet kas vēl ir vajadzīgs patīkamai braukšanai!?

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/